Stylové oblečení pro psy: trendy podzimu a zimy 2021

Milovníci módy chtějí, aby byl stylový i jejich pes. Sázkou na jistotu je kopírovat to, co je populární mezi lidmi. Naši čtyřnozí přátelé ale mají vlastní trendy, které zahrnují barvy, styly, látky i povrchové úpravy. My v Petari máme rádi rovnováhu – věci pro psy musí být krásné a kvalitní, ale také praktické a příjemné. Pojďme se podívat, co je s naší vizí v souladu, a přitom doporučováno stylisty a návrháři. Základní barvy

Největší barevný trend letošní chladné sezóny je úplně jednoduchý – vedle nesáhnete s červenou, zelenou a modrou. K podzimu ale patří i žlutá a její odstíny. Tyto barvy zaznamenaly comeback. Do svých kolekcí je zahrnul třeba i Hermès nebo Carolina Herrera. 

 

Výběr z Petari: 

Pl%C3%A1%C5%A1t%C4%9Bnka%20Babord%20Jaune%20-%20Milk%20%26%20Pepper

Pláštěnka Babord Jaune - Milk & Pepper

 

Bundi%C4%8Dka%20Darren%20-%20Milk%20%26%20Pepper

Bundička Darren - Milk & Pepper 

 

 

Udržitelnost

Konzumní svět se nyní mění ve svět proklamující ekologii. Dává to smysl. Návrháři tedy teď usilují, aby móda co nejméně poškozovala zemi a volí výrobní postupy a tkaniny, které minimalizují dopady na životní prostředí a šetří přírodní zdroje. 

 

Výběr z Petari: 

Vod%C3%ADtko%20Merlin%20-%20Emmy%20and%20Pepe

Vodítko Merlin - Emmy and Pepe


Svetr%20Alister%20Ecru%20-%20Milk%20%26%20Pepper

Svetr Alister Ecru - Milk & PepperZvířecí vzory

Tygří, leopardí, hadí a jiné motivy inspirované faunou nikdy nevyjdou z módy. V této sezóně je do svých kolekcí promítly třeba Michael Kors nebo Anna Sui. Nosit se dají na mnoho způsobů – jednou spíše elegantně, podruhé rockově. A sluší fenkám i pejskům. 

 

Výběr z Petari: 

Oboustrann%C3%A1%20bundi%C4%8Dka%20Imany%20-%20Milk%20%26%20Pepper

Oboustranná bundička Imany - Milk & PepperStyl ala intelektuál na úrovni 

Letos jsou na výsluní také cardigany, vesty, perly a plédy. Jsou ale nadčasové. Miloval je Ralph Lauren a další návrháři (např. Lorenzo Serafini) a celebrity (třeba Harry Styles a jeho pletená vesta) tento trend přejímají. 

 

Výběr z Petari: 

Svetr%20Aurora%20-%20MiaCara

Svetr Aurora - MiaCara

 

Svetr%20Filippo%20-%20MiaCara

Svetr Filippo - MiaCara

 

 

Módní policie vám ale letošní podzim a zimu dá plusové body také za oblečky z manšestru a za metalické odstíny. V čem na chladné procházky letos vyrazí váš pes? Napište nám komentář nebo pošlete fotku!