Petari = nové synonymum luxusu pro mazlíčky

Díky, že jste zavítali na náš e-shop a že se zajímáte o příběh Petari!

Mé jméno je Arian Adili a Petari jsem založil

KOLORO_1639423683184

Jsem původem ze Švýcarska, kde jsem žil do svých 11 let. Většinu života jsem strávil v Čechách a mám to tu rád. Něco mi ale občas chybí. Už jako dítě jsem si zvykl na kvalitu, vkusné věci a prvotřídní materiály. Exkluzivní věci jdou sehnat všude, ale dá to práci. A občas je jejich nákup takový ,,pokus a omyl”. To mě nebaví. Kdo chce luxus a kvalitu, ten by měl mít možnost solidního výběru.

Věděli jste, že Češi drží prvenství v počtu zvířat na obyvatele?

Tady v Čechách máme zvířata zkrátka v oblibě. Já tu lásku sdílím. K Petari mě inspiroval můj pes, rhodéský ridgeback. Jmenuje se Louis Diamond, takže už jeho jméno napovídá, jaký je a co si zaslouží. Jednoznačně to nejlepší, jako všichni mazlíčci. Chtěl jsem pro Louise nějaký poctivý obojek a pořád ne a ne najít ten pravý. Našel jsem ho až ve Švýcarsku. Byl to obojek značky xxx a já se do něj totálně zamiloval. Proč se takovéhle věci neprodávají v Čechách, říkal jsem si?

Monitoroval jsem sortiment pro mazlíčky a zjistil, že ten prémiový chybí

Obchodů s obojky a krmivem je požehnaně, možná jste někdy proklikali jejich přehled na Googlu. Najít ale nějaký na úrovni? Skoro nadlidský úkon. Jsem si přitom jistý, že je spousta lidí jako já. Lidí, kteří si myslí, že e-shop má mít úroveň a že si můj mazlíček zaslouží to nejlepší. Nápad na Petari byl na světě.

Teď jste tady. Petari svým zbožím těší klientelu, která si potrpí na kvalitu, unikátnost a styl. Věřím, že se připojíte!

A už to nejsem nejsem jen já, ale celý tým lidí, které luxus pro mazlíčky baví.