Neohodnoceno

Přírodní čistič kůže Bestia Collar 88ml

ecological 100% přírodní složky
  Ruční výroba

Zabraňuje tvorbě plísním a chrání všechny kožené povrchy

Nezanechává žádné skvrny

belt Vhodné k i na kovové částí (obojku, postroje, vodítka)

Skladem
Kód: 97/M74
Značka: Bestia Collars
715 Kč 591 Kč bez DPH
Kategorie: Pro psy
Obsah: 88ml
čistič kůže bestia
Tip

 

bestia

Hledáte obojek, který bude působivý, pohodlný a odolný? Právě takovou potřebu měl i zakladatel značky Bestia, který pro svého psa nemohl najít ten správný. Začal je proto vyrábět po svém a brzy se setkal s velmi pozitivními ohlasy. Bestia je nyní celosvětově populární značkou zaměřující se na kvalitní obojky, náhubky a postroje z pravé kůže s maximální propracovaností a precizním zpracováním. Když drsné věci pro psy, pak Bestia! 

 

BESTIA CUSTOM DOG GEAR ® hrdě představuje:

Čisticí prostředek s vyváženým pH je speciálně navržený k účinnému odstranění různých druhů nečistot a povrchových skvrn. Jeho složení také předchází vzniku plísní. Po jeho použití nejsou viditelné žádné skvrny na koženém povrchu.

 

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme nejprve důkladně vyčistit plochu a následně nanést kondicionér na kůži Bestia Collar.

 

APLIKACE:
1. setřete volné nečistoty, usazeniny a povrch
2. Čistěte krouživými pohyby kartáčkem s měkkými štětinami
3. kůži vysušte před aplikaci kondicionérem

 

SLOŽENÍ:
Čistící složky rostlinného původu s vyváženým pH na minerální bázi, tee tree olej

 

Pokud hledáte masivní propracovaný kousek, se značkou Bestia nesáhnete vedle. 

Hledáte obojek (nebo postroj), který bude působivý, pohodlný a odolný? Právě takovou potřebu měl i zakladatel značky Bestia, který pro svého psa nemohl najít ten správný. Začal je proto vyrábět a brzy se setkal s velmi pozitivními ohlasy. Bestia je nyní celosvětově populární značkou zaměřující se na kvalitní obojky, vodítka, náhubky a postroje z pravé kůže s maximální propracovaností a precizním zpracováním. Když drsné věci pro psy, pak Bestia!