Neohodnoceno

Pelíšek pro kočky a stůl Kikko Labbvenn Růžový

Vysoce kvalitní nappa kůže a semiš Konstrukce vyrobena z kvalitního jasanového dřeva.

 100% ruční výroba v EU.

fabric Odpočívadlo vyrobené z odolné látky.

medal Minimalistický design.

icons_bett-website_zeichenflache-1-2_1Stůl a pelíšek v jednom.

Skladem
Kód: 522
Značka: Labbvenn
11 890 Kč –11 % 10 490 Kč 8 669 Kč bez DPH
Kategorie: Pelíšky pro kočky
Záruka: 2 roky
Barva: Růžová
524 1 upraveno
Akce Outlet
11 890 Kč –11 %

Potrpíte si na klasický design opírající se o klasické prvky? Pak si Labbvenn zamilujete stejně jako my.  Produkty této značky se perfektně hodí i do velmi náročných interiérů. Jejich designéři si zakládají na pečlivém (často až přísném) přístupu ke kvalitě všech materiálů. Nestrpí žádnou odchylku od vysokých standardů, protože jenom tak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výroba probíhá v Evropě z osvědčených zdrojů, především z Itálie, Německa a Polska. 

Jednoduchá forma a asketický charakter stolu Kikko z něj činí špičkového zástupce skandinávského stylu a puristického designu.
Hlavním rysem stolu Kikko je nejen propracovaná jednoduchost, ale také funkce kombinující konferenční stolek a pohodlné místo pro odpočinek kočky.
Zde byla prolomena naprosto minimalistická forma s kovovými prvky a houpací sítí z prošívané textilie.
Díky přesně sladěné velikosti houpací sítě najdou kočky útulné místo ke hře a relaxaci v těsné blízkosti domácnosti.
Stůl se ideálně hodí do různých prostor, obohacuje jej o jemný nádech elegance a tvoří příjemné místo k relaxaci s kávou v ruce a chlupatým přítelem na svém místě.

Houpací síť je k dispozici ve čtyřech barvách: světle antracitová, medová, světle šedá a malinová. Díky výsuvným trubkám lze houpací síť snadno vyjmout a vyprat.

 

Rozměry:

 60x60x50cm (DxŠxV)

 

Materiály:
 
Odpočívadlo: vyrobeno z prošívané a odolné látky.
Konstrukce: vyrobena z kvalitního jasanového dřeva.
 

 

Pokyny pro péči:

Textil

Nesušit v sušičce / nebělit / nežehlit.

Napařovat nebo sušit při nízké teplotě (max. teplota 110°C / na jemný cyklus, teplota vody max 30°C) 

Kočičí srst lze odstranit kartáčem na čalounění.

Intenzivní používání může způsobit drsnost a bobtnání (žmolkování) povrchu. Tomuto procesu nelze zabránit, proto se na něj nevztahuje záruka.

 

Jasanové dřevo
Aby byly dřevěné části čisté, stačí je jemně otřít vlhkým hadříkem. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Dřevo uchovávejte na suchém místě a vyhýbejte se vlhkosti.

 

 

 

O značce


Výrobky Labbvenn jsou primárně určeny pro psy a majitele, kteří oceňují zesílený moderní design založený na klasických formách, které se perfektně hodí i do velmi náročných interiérů. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby usnadňovaly čištění a zvýšily tak pohodlí jak pro psy, tak pro jejich majitele. Můžeme zaručit náš pečlivý a přísný přístup ke kvalitě produktů, které vytváříme. Nepovolujeme žádnou odchylku od standardů a vždy udržujeme nejvyšší úroveň kvality. Strávili jsme více než rok zdokonalováním našich produktů, abychom zajistili, že uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
Z naší strany můžeme zajistit vysokou kvalitu, detailní design, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Stojí za to zdůraznit, že všechny výrobky Labbvenn jsou vyráběny v našem regionu a materiály, které používáme, pocházejí z osvědčených zdrojů od výrobců v Evropské unii, jako je Itálie, Německo a Polsko.

 

Při hledání krásy


Nekompromisní přístup k vynikajícímu designu a řemeslnému zpracování je vlastností, která odlišuje nadšence našeho týmu. Odvážné výtvory s vynikající kvalitou umožňují zaplnit i ty nejnáročnější prostory a přinést tak zákazníkům radost do života.

 

Konzistentní interiér


Postaráme se o pohodlí každého, stanovili jsme si cíl integrace společného prostoru. Labbvenn zavádí novou filozofii ve vnímání soudržnosti mezi vámi a vaším milovaným přítelem. Od této chvíle můžete začít vybavovat svůj prostor stylově konzistentními objekty s vytříbeným designem, které jsou věnovány vám a vašemu mazlíčkovi.

 

Práce s těmi nejlepšími 


Jsme tvůrci nových trendů, proto spolupracujeme s nejlepšími designéry. Náš produktový design je založen na myšlence vytvořit přátelský a harmonický prostor. Za tímto účelem používáme minimalistické techniky, které se perfektně hodí k domácímu prostoru a úspěšně se mísí. To vše, aby našim zákazníkům poskytlo potěšení z pobytu mezi výjimečným designem interiéru.

 

Vašemu interiéru bude slušet.

 

Potrpíte si na klasický design opírající se o klasické prvky? Pak si Labbvenn zamilujete stejně jako my.  Produkty této značky se perfektně hodí i do velmi náročných interiérů. Jejich designéři si zakládají na pečlivém (často až přísném) přístupu ke kvalitě všech materiálů. Nestrpí žádnou odchylku od vysokých standardů, protože jenom tak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výroba probíhá v Evropě z osvědčených zdrojů, především z Itálie, Německa a Polska.