Neohodnoceno

Náramek na ruku Emmy and Pepe Jano

  100% ruční práce.
germany   Vyrobeno v Německu ve spolupráci s lidmi s postižením.
    Plynule nastavitelný.

    Vegan.

    Módní doplněk.

 

Skladem
Kód: 640
Značka: Emmy and Pepe
670 Kč –10 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Kategorie: Pro chovatele
Záruka: 2 roky
Barva: Zlatá, Vícebarevná, Tyrkysová
charm jano bearbeitet bearbeitet 1920x1920
Akce
670 Kč –10 %

Zur Startseite wechseln

Nenosí zvířata, oblíkají je! A pomoc k dílu v jejich šicí dílně přikládají lidé s nejrůznějším postižením. Zakládají si na ekologii, kvalitních materiálech a dlouhé životnosti. Jsou stylové, do detailu propracované, zkrátka kouzelné. A vyrobené v Německu. Doplňky pro psy Emmy & Pepe jsme si doslova zamilovali a věříme, že okouzlí i vás.

 

S našimi náramky s perlami a přívěsky máte možnost vyrazit na procházku se svým psím přítelem ve stejném stylu.

Elegantní náramek vyrobený ze 3 mm lana, který ladí s doplňky vašeho psa.

Snadné oblékání a sundávání jednou rukou a plynule nastavitelná velikost.

 

Velikost:

Jedna velikost nastavitelná od cca 12 - 25 cm obvodu.

 

100% ruční práce

Značka Emmy a Pepe klade důraz na detail, který se odráží v každém produktu, vyrábí s velkou péčí a 100% ručně. Dbá také na trvanlivost a nejvyšší kvalitu materiálů, které používají.

 

Omyvatelné

Dobrým produktem je pouze omyvatelný výrobek pro psy. Každý z produktů lze prát v pračce. Praní obojků a vodítek nijak neovlivňuje aspekt bezpečnosti! Perte svůj výrobek E&P v sáčku na prádlo na 30 ° C.

 

Vyrobeno v Německu

Navrhují a vyrábí výrobky v Německu. Vždy se tak děje ve spolupráci s dílnou pro osoby se zdravotním postižením a jejich vlastní šicí dílnou.

 

Robustní

Materiály, které používají: plachetní lano původem z lodního průmyslu a Biothane, látkový kompozit známý z jezdeckých sportů, jsou proslulé svou trvanlivostí a odolností proti roztržení. Ty dále zpracovávají ruční prací a šijí je s vysoce kvalitním závitem nebo přišroubují extrémně robustními knižními šrouby. To jim umožňuje dosáhnout mimořádně vysoké kvality, která je na špičkové úrovni.

 

Vegan

Nenosíme zvířata, oblékáme je!!!

 

Dejte najevo svůj styl každým detailem!

 

Nenosí zvířata, vyrábí je! A pomoc k dílu v jejich šicí dílně přikládají lidé s nejrůznějším postižením. Zakládají si na ekologii, kvalitních materiálech a dlouhé životnosti. Jsou stylové, do detailu propracované, zkrátka kouzelné. A vyrobené v Německu. Doplňky pro psy Emmy & Pepe jsme si doslova zamilovali a věříme, že okouzlí i vás.