Neohodnoceno

Vodítko pro psa William Walker Paracord Royal

 Pevné mosazné kování

 Nastavitelné ve 3 směrech: 2 m, 1,5 m, 1,1 m

 100% ruční práce

 Velmi robustní a odolné

 Lze prát v pračce

 

Skladem
Kód: 91
Značka: William Walker
3 250 Kč –17 % 2 680 Kč 2 215 Kč bez DPH
Kategorie: Vodítka pro psy
Záruka: 2 roky
Barva: Vícebarevná
91 4 upraveno
3 250 Kč –17 %

39151738_672667733092294_2272516304969662464_n

Wiliam Walker je německá značka, která nekopíruje trendy. Vytváří nadčasové a módní designy, které vyniknou v každé době i situaci. Ve svém sortimentu se zaměřuje nejen na psí chlupáče, ale také na jejich majitele. Vytváří módní doplňky, do nichž vkládá inovativní sílu. Vsází na řemeslné zpracování, které oslovuje zákazníky po celém světě. 

 

Vodítko Paracord Royal

 

Název Royal mluví za vše. Každý čtyřnohý přítel s tímto vodítkem nosí barvy královského námořnictva. Vodítko Paracord je ručně pletené a je výsledkem zručného řemeslného zpracování.

Kombinace vysoce kvalitních materiálů jako je paracord a mosaz, ve spojení s nadčasově atraktivním designem, dělá z vodítka Paracord Royal perfektní vodítko pro každodenní procházku i pro zvláštní slavnostní příležitost.

 

Proč toto vodítko budete mít rádi? 

Nápadně krásný a dobře promyšlený design

 

„Přitáhnout pozornost bez vnucení“ je hlavní zásadou při vývoji všech produktů Williama Walkera. Svou rétorikou značka slibuje, že vás její výrobky výrazně oddělí od davu. Jsou stylové, ale promyšleně funkční – ať už jde o nastavitelnost ve třech směrech, polstrovaný popruh na ruku nebo extrémně sníženou hmotnost, jenž vám s tímto vodítkem dopřeje flexibilitu pro každou situaci.

 

Řemeslná dovednost z Evropy

 


Při výrobě produktů William Walker jsou použity pouze ty nejlepší materiály. Ať už jde o kování nebo hovězí kůži, všechno je pečlivě vybíráno a tradičně ručně zpracováváno v Německu. Každý produkt vzešel ze zručných rukou a je důkazem řemeslného zpracování. Značka se vyznačuje láskou pro detail a důrazem na udržitelný dodavatelský řetězec i životní prostředí. 

 

Kdo William Walker jednou vyzkouší, už nebude chtít jiné. 

 

William Walker je německá značka, která nekopíruje trendy. Vytváří nadčasové a módní designy, které vyniknou v každé době i situaci. Ve svém sortimentu se zaměřuje nejen na psí chlupáče, ale také na jejich majitele. Vytváří módní doplňky, do nichž vkládá inovativní sílu. Sází na řemeslné zpracování, které oslovuje zákazníky po celém světě.