Neohodnoceno

Šampon pro psy s mikrostříbrem Lila loves it 100ml

  Šampon s mikrostříbrem
  Čistí obzvláště intenzivně a přesto šetrně 
  Pro nevyrovnanou kožní flóru

 Upravená hodnota pH

  obsahuje aloe vera a heřmánkový olej

Skladem
Kód: 666
Značka: Lila loves it
499 Kč 412 Kč bez DPH
Kategorie: Spreje pro psy
Obsah: 100ml

118938405_3588076644577424_2995439920401915086_n

U mnoha problémů s kůží a srstí je zvláště důležité důkladné a jemné čištění pokožky a srsti.
LILA LOVES IT SILVER SHAMPOO s mikrostříbrem čistí pokožku a srst obzvláště intenzivně, a proto je vhodný i pro nerovnováhu kožní flóry. Vzhledem ke své velikosti částic však mikrostříbro neproniká do kůže. Obsažené povrchově aktivní látky také důkladně odstraňují odumřelé kožní buňky a organický materiál. Aby nebyla péče o podrážděnou a namáhanou pokožku opomíjena, obsahuje stříbrný šampon také bohaté a uklidňující složky jako aloe vera a heřmánkový olej. Odpovídá speciální hodnotě pH kůže psa.

Obsah: 100 ml

 

Použití

Napěňte šampon v důkladně namočené srsti psa. Nechte působit asi 5-10 minut, aby se ingredience vstřebaly. Poté šampon zcela smyjte ze srsti vlažnou vodou a jemně psa usušte do sucha. Pouze k zevnímu použití.
Před použití dobře protřepejte.

SILVER SHAMPOO by neměl být aplikován na čerstvé nebo krvácející rány, ani by se neměl dostat do očí nebo sliznic. V případě kontaktu s okem nebo stále otevřené rány doporučujeme produkt opláchnout čistou vodou. Pokud si vaše zvíře olizuje menší množství šamponu, není to vzhledem k dobře tolerovaným přísadám kritické. Pouze k zevnímu použití.

 

Obsažené složky 

Ingredience podle INCI: ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PROPANEDIOL, AQUA (VODA), COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, HECTORITE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, CITRIC KYSELINA, COCOYL SODIUM , OLEJ, OLEJ-SODNÝ GLUTAMÁT, XANIUM, SODNÝ COCOYL GLUTAMÁT LIMONENE, TOCOFEROL, HYDROGENOVANÉ ZELENINOVÉ GYCERIDY CITRÁT


Listová šťáva z Aloe Barbadensis - Aloe Vera má mnoho pozitivních vlastností. Hydratační a vyživující.
Coco-Glucoside-je čistě přírodní, jemná rostlinná povrchově aktivní látka pro účinné odstraňování a čištění nečistot.
Mikrostříbro - zde použitý mikrostříbro není kvůli velikosti částic propustné pro kůži a intenzivně čistí.

 

 

Přírodní certifikovaná kosmetika pro psy z Německa nás zaujala nejen proto, že je Lila, podle které se celá značka jmenuje, rhodészký ridgeback, stejně jako pes zakladatele Petari. Její výrobky obsahují pouze přírodní složky z ekologického zemědělství a splňují standardy nejlepší kvality. Naši psi si zaslouží tu nejlepší kosmetiku, která je bude nejen zkrášlovat, ale i léčit. Kosmetika LILA LOVES IT je funkční, voňavá a v nádherných obalech.