Neohodnoceno

Sportovní tréninkový pešek pro psy Bestia Collar

weight_1 Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů odolných proti roztržení
 100% ruční práce

europe Vyrobeno v EU

dog zdokonalí sílu kousání a úchop psa

ketten Na dlouhou dobu zabaví vašeho psa 

roll-cake Dvě rukojetí pro lepší úchop 

 

Doba dodání 7 pracovních dnů
Kód: 97/M66
Značka: Bestia Collars
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Kategorie: Pro psy
Záruka: 2 roky
Barva: Černá

 

bestia

Hledáte obojek, který bude působivý, pohodlný a odolný? Právě takovou potřebu měl i zakladatel značky Bestia, který pro svého psa nemohl najít ten správný. Začal je proto vyrábět po svém a brzy se setkal s velmi pozitivními ohlasy. Bestia je nyní celosvětově populární značkou zaměřující se na kvalitní obojky, náhubky a postroje z pravé kůže s maximální propracovaností a precizním zpracováním. Když drsné věci pro psy, pak Bestia! 

 

BESTIA CUSTOM DOG GEAR ® hrdě představuje:

Bestia sportovní tréninkový pešek je skvělým produktem pro trénink psů. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů odolných proti roztržení a je navržen s ohledem na dlouhou životnost. Tento pešek je nezbytností pro trenéry, psovody a majitele psů, kteří se snaží zdokonalovat sílu kousání a úchopu svého psa. Můžete jej využít při práci s kousáním, aportováním nebo pro interaktivní hry. Je to perfektní nástroj pro zlepšení výkonu vašeho psa na mistrovskou úroveň.

  

Rozměry: 31 x 9 x 6 cm

 

 

Pokud hledáte masivní propracovaný kousek, se značkou Bestia nesáhnete vedle. 

Hledáte obojek (nebo postroj), který bude působivý, pohodlný a odolný? Právě takovou potřebu měl i zakladatel značky Bestia, který pro svého psa nemohl najít ten správný. Začal je proto vyrábět a brzy se setkal s velmi pozitivními ohlasy. Bestia je nyní celosvětově populární značkou zaměřující se na kvalitní obojky, vodítka, náhubky a postroje z pravé kůže s maximální propracovaností a precizním zpracováním. Když drsné věci pro psy, pak Bestia!