Neohodnoceno

Obojek pro psa Bestia Collars Giant Gold

Vysoce kvalitní nappa kůže a semiš Pravá kůže.
 100% ruční práce.

weight_1  Drsný design. 

europe Vyrobeno v EU.

 Zevnitř měkce polstrovaný polštář, pro naprosté pohodlí při nošení.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vodítko Giant Gold
Doba dodání 7 pracovních dnů Doba dodání 7 pracovních dnů Doba dodání 7 pracovních dnů Doba dodání 7 pracovních dnů Zvolte variantu
Kód: 211/XL 211/XXL 211/M-4 211/L-5 Zvolte variantu
Značka: Bestia Collars
2 649 Kč 2 950 Kč 2 490 Kč 2 490 Kč od 2 490 Kč 2 189 Kč bez DPH 2 438 Kč bez DPH 2 058 Kč bez DPH 2 058 Kč bez DPH od 2 058 Kč bez DPH
Kategorie: Obojky pro psy
Záruka: 2 roky
Barva: Černá, Zlatá

 

bestia

Hledáte obojek, který bude působivý, pohodlný a odolný? Právě takovou potřebu měl i zakladatel značky Bestia, který pro svého psa nemohl najít ten správný. Začal je proto vyrábět po svém a brzy se setkal s velmi pozitivními ohlasy. Bestia je nyní celosvětově populární značkou zaměřující se na kvalitní obojky, náhubky a postroje z pravé kůže s maximální propracovaností a precizním zpracováním. Když drsné věci pro psy, pak Bestia! 

 

BESTIA CUSTOM DOG GEAR ® hrdě představuje:

Obojek Gold Giant

Ikonický model této značky.

Má ozdobu z 12 mm dlouhých mosazných pozlacených šroubovacích hrotů.

Základní vrstvou tohoto obojku je 4 mm silná kůže nejvyšší kvality. Vnitřní vrstvu tvoří jedinečný měkký polštář. Obojek je ze 100% jehněčí kůže.

Jedná se o velmi silný a odolný obojek. 

Jeho celková šířka je 6,3 cm. Spona a D-kroužek měří 35 mm pro velikosti M - XL a 50 mm pro velikost XXL. Všechny kovové části jsou mosazné, velmi odolné a vyrobené speciálně pro obojky Bestia. 

 

Tabulka velikostí

   6,3 cm široký obojek
M Obvod krku  42.5 cm - 52,5 cm
L Obvod krku  50 cm - 60 cm
XL Obvod krku  57,5 cm - 67,5 cm
 XXL Obvod krku  65 cm - 75 cm

 
 

Návod, jak změřit obvod krku 

Použijte krejčovský metr a dejte ho svému psovi kolem krku. Ujistěte se, že jej nedržíte příliš těsně na krku. Nechte místo na 2 prsty. Pokud nemáte krejčovský metr, můžete k měření použít krátké lanko. Důležité: Všechny naše obojky pro psy mají minimálně 4 nastavovací díry, každých 2,5 cm se nachází jedná díra. Pokud je váš pes ještě štěně a roste, ujistěte se, že objednáváte velikost, která mu sedí na první díře. Pro příklad u obojku XXL začíná první díra u 65cm a pokračuje co 2,5 cm 4x do 75 cm. Naše velikosti se totiž překrývají. Poslední díra menší velikosti, odpovídá první díře větší velikosti.

 

Pokud hledáte masivní propracovaný kousek, se značkou Bestia nesáhnete vedle. 

 

Hledáte obojek (nebo postroj), který bude působivý, pohodlný a odolný? Právě takovou potřebu měl i zakladatel značky Bestia, který pro svého psa nemohl najít ten správný. Začal je proto vyrábět a brzy se setkal s velmi pozitivními ohlasy. Bestia je nyní celosvětově populární značkou zaměřující se na kvalitní obojky, vodítka, náhubky a postroje z pravé kůže s maximální propracovaností a precizním zpracováním. Když drsné věci pro psy, pak Bestia!