Neohodnoceno

Kartáč na dlouhou psí srst William Walker Resolve

 Vyroben v Německu.

 100% přírodní štětiny a nylonové špendlíky s kuličkovými konci.

 Z bukového dřeva certifikovaného FSC®.

 

Skladem
Kód: 133
Značka: William Walker
549 Kč
Kategorie: Kartáče pro psy
Záruka: 2 roky

39151738_672667733092294_2272516304969662464_n

Wiliam Walker je německá značka, která nekopíruje trendy. Vytváří nadčasovou zvířecí módu, kvalitní kosmetiku a doplňky nejen pro chlupáče, ale i jejich majitele. Vsází na řemeslné zpracování, které oslovuje zákazníky po celém světě. 

 

Kartáč pro psy s dlouhou srstí 

William Walker Long Hair Brush Resolve je perfektní psí kartáč pro psy s dlouhou a středně dlouhou srsti. Směs přírodních a zaoblených nylonových štětin umožňuje psímu kartáčku optimálně pročesat srst a zároveň být šetrný k psí pokožce psa.

Pravidelný rituál kartáčování je důležitý především pro psy s dlouhou srstí. Plstnatění není pro nikoho příjemné a lze mu předcházet pomocí načasované péče.

Psí kartáč Resolve se vyrábí v Německu z vysoce kvalitního bukového dřeva. Toto dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství. Potěší vás, jak příjemně se tento kartáč dřží.

Kartáčování má na psa uklidňující účinek a může být také příjemnou wellness kúrou podporující zlepšení krevního objehu.

 

Proč tento kartáč budete mít rádi?  

Má atraktivní design


Hnědé voskované bukové dřevo dodává psím kartáčům elegantní vzhled, je příjemné na dotek a velmi pohodlně se drží. Tyto výhody vedou k pravidelnému používání a vytvářejí intimní a vzácné chvíle s vaším psem. 

 

Je z vysoce kvalitních materiálů


Při výrobě psích kartáčů William Walker jsou použity pouze ty nejlepší materiály. Bukové dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství a je oficiálně certifikováno FSC®. Štětiny jsou čistě přírodní.

 

Vyrobeno v Německu


Stejně jako všechny produkty ze série William Walker Care jsou kartáče pro psy 100% vyrobeny v Německu.

 

Kdo William Walker jednou vyzkouší, už nebude chtít nic jiného.