Neohodnoceno

Autosedačka pro psy a kočky na přední sedadlo Travelmat One JetBlack

Vysoce kvalitní nappa kůže a semiš   100% PU syntetická kůže.

   Vyrobeno v EU. 

icons_bett-website_zeichenflache-1-2  Vyjímatelný vnitřní polštář.

 weight_1  Zvláště odolná proti oděru a přitom měkká a příjemná na dotek.

checked    Vysoké boční stěny pro bezpečnou jízdu.

drop-of-liquid    Odpuzuje vodu a je odolná proti nečistotám.

washer    Rychlé a snadné čištění pouhým vlhkým hadříkem - i při silném znečištění!

belt   V ceně 2 dílný bezpečnostní pásový systém Travelmat® pro připoutaní pejska k autosedačce.

Doba dodání 12 pracovních dnů
Kód: 97/M18
Značka: Mypado
5 449 Kč 4 503 Kč bez DPH
Kategorie: Autosedačky pro psy
Záruka: 2 roky
Barva: Černá

mypado_logo

Příběh téhle značky začal psíkem, který rád ničil své pelechy. Jeho majitelé proto začali experimentovat s různými robustními potahovanými látkami a zjistili, že je výroba psík lůžek baví. Jejich výrobky tehdy byly ještě na hony vzdálené těm nynějším, ale přátelům se líbily a věhlas kvality pelechů se rychle rozšířil. Mypado je nyní velkým německým výrobcem kvalitních pelechů, sedacích vaků, polštářů, autosedaček a jiných produktů pro pohodlné sezení a ležení našich čtyřnohých mazlíčků. S bezkonkurenčním zpracováním, dlouhou životností, rozmanitostí výběru a estetickým dojmem. 

 

TRAVELMAT® - autosedačka pro psa na přední sedadlo - One 

Chcete pro svého psa to nejlepší, ale ne, aby při tom vaše auto přišlo k úhoně? Rozumíme tomu! TRAVELMAT®  je inovací v cestování psů. Váš čtyřnohý kamarád bude v této sedačce nejen v maximálním bezpečí, ale užije si i naprosté pohodlí. Vůz zůstane bez poskvrny a co víc, tato autosedačka mu bude i slušet!

 

Velikosti:

 
travelmat-one-massangabe
 
 
Vnější rozměry pro velikost M: (v cm): L1 45cm / T1 45cm / H1 30cm / L2 40cm / T2 40cm / H2 25cm / P 45cm

 

 

Proč tuto autosedačku budete mít rádi? 

 

 

Na cestování není nic lepšího 

Po deštivé procházce lesem v autě? Ostré zatáčky nebo náhlé brzdění? Škrábance v laku a psí chlupy všude? Každý zná specifika vztahu mezi psem a vozidlem: je to komplikované. S TRAVELMAT® bude všechno jinak!

 

 

Je maximálně komfortní
TRAVELMAT® má svršek ze syntetické kůže, která je extrémně odolná vůči nečistotám a snadno se čistí. Povrch na ležení je měkký a pohodlný. A pevně polstrované vysoké boční hrany nabízejí optimální podporu a ochranu před nárazy apod. 

 

 

Nedovolí, aby se vaše auto umazalo 

Součástí sedačky je dlouhá prošívaná plachta. Jedná se o vstupní pomůcku pro vašeho psa a současně ochránce laku vašeho vozidla. Nečistoty a psí chlupy končí na TRAVELMAT® a ne v autě.

   

271223313_617673829443817_5459496267365591421_n

 

Bezpečnost je s ní na prvním místě
Osvědčený pásový systém TRAVELMAT®, který je součásti každé autosedačky, poskytuje další zabezpečení. S přímo integrovaným bezpečnostním pásem zabráníte neopatrnému vyskočení psa a zajistíte mu tak další prvek zabezpečení.  TRAVELMAT®  je dodávána se čtyřmi otvory ve vnější stěně, takže si můžete vybrat mezi různými vodítky pásů. 

 

 

Dopřejte svému psovi cestování první třídou!  

Příběh téhle značky začal psíkem, který rád ničil své pelechy. Jeho majitelé proto začali experimentovat s různými robustními potahovanými látkami a zjistili, že je výroba psík lůžek baví. Jejich výrobky tehdy byly ještě na hony vzdálené těm nynějším, ale přátelům se líbily a věhlas kvality pelechů se rychle rozšířil. Mypado je nyní velkým německým výrobcem kvalitních pelechů, postelí do kufru, autosedaček a jiných produktů pro pohodlné sezení a ležení našich čtyřnohých mazlíčků. S bezkonkurenčním zpracováním, dlouhou životností, rozmanitostí výběru a estetickým dojmem.