Neohodnoceno

Plyšový pes William the Second

 Příjemná umělá kožešina.

 100% ruční práce.

 Lze prát v pračce.

Skladem
Kód: 115
Značka: William Walker
1 380 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová

39151738_672667733092294_2272516304969662464_n

William Walker je německá značka, která nekopíruje trendy. Vytváří nadčasové a módní designy, které vyniknou v každé době i situaci. Ve svém sortimentu se zaměřuje nejen na psí chlupáče, ale také na jejich majitele. Vytváří módní doplňky, do nichž vkládá inovativní sílu. Sází na řemeslné zpracování, které oslovuje zákazníky po celém světě.

William the Second je náš roztomilý plyšový béžový pes a zaručeně si chce jen hrát. Je bratrem Williama Prvního, přichází v plyšové měkké srsti a má rád velké i malé psy, ať už na hraní nebo jako polštář. William the Second přichází se stylovým šátkem, který lze také pomocí suchého zipu sundat a vyprat .

Pozor pro všechny dvounožce - sdílejte prosím tuto hračku se svými psy.

 

Velikost:

40 cm x 25 cm x 10 cm

 

Péče:

William the Second je možné prát v pračce do 40 ° C.

 

Překvapivě krásné


„Přitáhnout pozornost bez vnucování“ není jen hlavní zásadou při vývoji všech produktů Williama Walkera, ale slibujeme vám, že se díky těmto výrobkům budete nenápadně, ale citelně odlišovat od davu.

 

Dobře promyšlený design


Produkty William Walker přicházejí se stylovým vzhledem a promyšlenou funkčností. Tyto hračky jsou zábavné, aniž by byly rušivé.

Vysoce kvalitní materiály

 

Při výrobě produktů William Walker jsou použity pouze ty nejlepší materiály. Vnější tkanina se skládá ze 100% polyesteru a je vyplněna vločkami z polyvlákna.

 

Ručně vyrobeno v Evropě

Všechny hračky pro psy William Walker jsou ručně vyráběny v Evropě. Každá hračka je individuálně ušitá, plněná ručně a odpovídá kusu skutečného řemesla. Láska pro detail, udržitelný dodavatelský řetězec pro lidi, životní prostředí a zvířata tvoří základ každého z našich produktů.

 

Hrajte si stylově!